Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~avartan | użytkownik

imię i nazwiskoMonika Turkowska adresBiałystok zarejestrowany27.04.2010 @15:47:20 ostatnio na stronie10.11.2012 @00:40:15

http://demotywatory.pl/3537323/Zeby-byc-w-czyms-mistrzem

Rysuję, bo lubię i rysuję tylko to, co lubię. Nie robię nic na siłę. Moje życie to nie simsy i nie muszę mieć poziomu 10 kreatywności. Dla mnie, rysunek ma wartość tylko wtedy, kiedy powstał z sercem. Robię to, co chcę i widzę, że ludzie tego nie rozumieją. Szkoda, że człowiek w XXI wieku nie dostrzega prawdziwych wartości.

Pozdro dla wszystkich, którzy robią to co lubią!

,, No matter how many times you’ve been kicked when you’re down or how rough it gets out there, if you stick to your guns, chase your dreams and trudge the fucking road, you’re going to be alright."

Dziękuję również za wszelkie dedykacje między innymi:

~sumimasen http://www.digart.pl/praca/5684991/CHIBI_Jacoby__.html
~Animiec http://www.digart.pl/praca/6144348/Zwierciadlo_na_bezdrozu.html

Jeszcze raz dzięki ;]
Dziękuję również za fantastyczny wierszyk od ~sumimasen.

Gdy spojrzałam w miniaturę,
I ujrzałam kurtkę skórę
Wnet wiedziałam że to Coby
a że z włsów ma te rogi
przypomniałam sobie akcję
Moją śmieszną też reakcje
Gdy odrzekłaś Tobin mój
To jest garb lub kórtki krój.
Teraz widzę że zwątpiłaś
i z Niego Sięściąge zrobiłaś.
Mimo wszystko praca super
I nie przebilby jej Kuper.
Daje rewelację Tobie
I ludziki dalej robie ;DDDD

Dziękuję, jest zawalisty xD

DD & DM UWAGA!
ZNAM WASZĄ TAJEMNICĘ!!
Poznałam koło barw :D
Wchodzę w wasze szeregi by zniszczyć waszą dumę...

i PozdrO ! XD


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty Gadu-Gadu24286531
digarty21 komentarze623 posty na forum3

komputer / sprzęt
gama ołówków + MagicPen :D

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~Mookyon    12.07.2011 @00:52:52
To była kategoria: uogólnienie
Czasami używam także: ironii, niekiedy: sarkazmu, ale to w skrajnych przypadkach.
A metafory to w ogóle kosmos.
Może nie mogę wszystkiego uporządkować w logiczny ciąg, ale nie uważam się się nie da. Poza tym same strzępki układanki pozwalają mieć lepszy obraz na sytuację.
~Mookyon    11.07.2011 @23:43:29
Dlatego tak ciekawym jest obserwowanie ludzi i badanie pewnych założeń. Zresztą, ludzkość działa od wieków tak samo, psychologia to dziedzina badania ludzkich umysłów, które jednak mają bardzo wiele wspólnego. Wiesz, badając zachowanie jednej lamy i stwierdzając że umie latać, nie określasz jednej lamy, lecz cały gatunek.
~Mookyon    11.07.2011 @22:49:14
Nie rozpocząłem tej zabawy. I nie ustaliłem jej 'rules'. Co innego że wywołałem tą zabawę, co potwierdza moje teorie dotyczące działania ludzkiego umysłu.
Mogę mieć wyjebane na osoby, ale nie na wykonywaną czynność - pozyskiwania tych osób.
To wygląda jakbym walczył z twoją głową o twoją głowę. I broń Boże nie porównuję świata do działania komputera. Już napisałem że twoja interpretacja wynika z czasów buntu przeciwko systemowi - XXI wiek. Dlatego nie jesteś w stanie zrozumieć (bądź nie chcesz), że twoimi uczuciami, całą twoją głową kierują zależności które można opisać w logiczny ciąg.
I to jest niby złe? Złe jest kierowanie się czymś, czego się nie rozumie.

Zakończmy tą dyskusję, skoro cię nie bawi. Szkoda bo lubię szybkie i spontaniczne dyskusje, nie myślisz co piszesz - piszesz. "Walka przeciwko wartości przeszłej o ustanowienie wartości świeższej"
~Mookyon    11.07.2011 @19:34:01
Fajna zabawa, moja kolej:
- "w ogóle nie powinieneś się starać a po prostu być sobą i rysować to co chcesz bo tylko wtedy zbierasz dla siebie wartościowych ludzi" -> mam 'wyjebane' na wszystko, także na wartościowych ludzi. Co więcej, robię co chcę, rysuję więc dla kogo chcę i pozyskuję tych których chcę pozyskiwać. Staram się też, jeśli chcę.
- "taki błąd jak ja, tworzy swój własny system, a nie jest częścią tego jednego, który wymaga całkowitej reperacji" -> źle to interpretujesz, tragicznie wręcz. Ruch planet, to system. Ruch robaczków na ziemi - system. To jak zachowują się zwierzęta w sytuacji zagrożenia, to też system. Reperuj sobie to, ziemia niech będzie dla ciebie płaska. Inna rzecz, że nie jesteś w stanie. Twoja psychika ukształtowana przez XXI wiek każe ci sądzić, że operowanie w systemie to 'złooo' (zuo), jednak nie jesteś w stanie operować poza nim. Co więcej, jednocześnie działasz w wielu systemach, nawet jeżeli wyłamujesz się z jednego, to przechodzisz do innego kartonu. Nie możesz stworzyć systemu. Tym bardziej z nimi (wszystkimi) zerwać czy je 'reperować'.
- ""rób co chcesz i ciesz się tym", rysuję tylko to, co mi się podoba" -> Mentalne powiązanie. Robię co chcę - mi się podoba. "Sprawia mi radość" - mi się podoba. Czerpię z tego korzyść, robię to dla siebie.
- "inteligencja miałam na myśli ludzi którzy wiedzą co robią i czego chcą, a nie tych którzy ślepo biegną za nurtem" -> Wyższa Inteligencja każe mi sądzić, że co 2 bity system się powtarza. Najpierw jesteśmy głupi i ślepo biegniemy za nurtem, by zdać sobie sprawę że robią to głupcy i stać się mądrymi. Wtedy wpadamy w nurt mądrych aż uznamy to za głupie i wychodzimy wyżej. Biorąc pod uwagę jednak, że mamy tylko nurt głupich, wchodzimy do niego i wychodzimy raz po raz zdając sobie sprawę z głupoty swojego zachowania.
- "Zawodzę się o twoje podejście" - moje podejście się nie zmienia, to podejście 'egoistycznej świni'.

Ale fajna zabawa, teraz ty! Ciekawe do czego nas do doprowadzi, będziemy rozmawiać o idealizmie platońskim? Czy o Macierzy?
Enter the Matrix.

Ps: Moja strona jest zajebista -.-
~Mookyon    10.07.2011 @21:31:12
Moje prace są moje, moja strona też jest moja. Moje komentarze są moje, moja metempsychoza też jest moja. Tu nie chodzi o mądrość ani o inteligencję. Z moim mogę robić co chcę. Jakkolwiek etnocentryzm, egoizm, narcyzm mam wypisany na duszy i okazuję go w na każdym kroku. To co zrobię, robię dla siebie i ze swoich powodów. Zawodzisz się, że naprawdę jestem egoistyczną świnią - proszę bardzo. Tylko co było wcześniej? Nie byłem? Byłem.
Wszyscy na digarcie wyznajecie chorą zasadę, że praca częścią jest wielkiej filozofii, systemu mentalnych powiązań. Jeśli tak jest, sprzedaję siebie, daję wam siebie, czerpiecie ze mnie. Ja nie wychodzę z założenia że wszyscy pognacie na moją stronię, ale to robicie. I nie ma tu mądrości, ani inteligencji, tylko psychologia.
Wiem co chcesz powiedzieć: że powinienem bardziej się wysilić aby ludzie do mnie lgnęli. Że powinienem zmagać się z każdym o prawo do zaistnienia. Błąd. I oczywiście w systemie występują błędy takie jak ty (czytaj: oporni na manipulację), ale te błędy są wynikiem działania wyższego systemu.

Ja się zawodzę na każdym kroku, że ludzie nie rozumieją znaczeń.
~Mookyon    10.07.2011 @20:42:34
Wciąż nie jest, bo widzisz, moje założenie jest jak najbardziej poprawne. Odkąd wstawiłem nową pracę liczba odsłon mojej strony wzrosła. Dział o mnie także. Ludzie działają na pewnych prawach, zasadach. Jedną z nich jest siła sugestii, która świetnie się sprawdza na digarcie.
No i w końcu Ty sama tam byłaś, bądź będziesz. Opis pod pracą wzbudza zainteresowanie, zmusza do komentowania - siła sugestii. Zmusza do wzbudzenia się - siła sugestii. Zmusza do zainteresowania się mną - siła sugestii. No bo przecież wszyscy w tym siedzimy. Znaczy, siedzicie, ja sobie chodzę robię co chce
Nigdy w życiu nie poprosiłem nikogo o forsę, członków swojej rodziny - tym bardziej. Jedyna zasada którą wyznaję to 'coś za coś' a i to nie ja wpadłem na genialny pomysł płacenia mi za projekt. To chyba jednak lepsze niż robienie dużych oczu po to żeby dostać kasę i roztrwonić ją na wiatr.

A, jestem dorosły - wiem co robię :d
~Mookyon    10.07.2011 @20:15:22
Aleś się uwzięła. Dedykacja na mojej stronie w dziale 'o mnie' tłumaczy BFF'a jako członka mojej rodziny. Ludzie tak tragicznie nie kojarzą faktów, a ja myślałem że z marszu wszyscy wejdziecie na moją stronę i przeczytacie 'o mnie'. Chyba muszę powiększyć czcionkę.
Best Friend Forfuckingever.
A lekcje śpiewu same się nie opłacą mądralo -.-
~Mookyon    10.07.2011 @19:48:57
Ale się będziemy śmiać z BFF z tych komentarzy. Nic nie rozumiesz uaaaaa.
Czcionkę osobiście modyfikowałem. Będzie tatoo...
~patric1997    09.07.2011 @18:38:19
Dzięki
~konyara    09.07.2011 @13:50:09
O, bardzo dobrze, dziękować
~konyara    07.07.2011 @20:32:56
A nie ma za co Mam prośbę - rysuj zwierzątka ;D Sądząc po Mustangu świetnie Ci one wychodzą
~Esmerra    06.07.2011 @18:30:08
Ja używam akwareli karmańskiego - polecam
_______
Somewhere around nothing...
~Esmerra    06.07.2011 @14:38:40
Akwarele + kredki + czarny cienkopis
_______
Somewhere around nothing...
~sumimasen    01.07.2011 @22:59:16
Chudy Bolek jest boski bo dał mi bilety na Poporocko !  A ja lubię Poporocko ! I Tobina 
~sumimasen    01.07.2011 @22:56:30
Kurczaki, racja tam nie patrzyłam ! I dzięki dzięki ;D
~adazyto    27.06.2011 @19:44:08
dzięki
~halentino    25.06.2011 @14:26:15
Zapraszam do grupy
Przeciwko wywozowi KONI na Rzeź.

http://www.digart.pl/grupy/15493/Przeciwko_wywozowi_KONI_na_Rzez/

Nie bądźmy obojętni! W końcu jest prawo, które obowiązuje
NAS WSZYSTKICH
~len9    19.06.2011 @17:26:30
od tamtego troche mocniejsza jest choć fakt w porównianiu do teledysku to muzyczka taka bardziej wesoła jak lubisz mocne to zawsze można klasycznie polecic Korna, Slipknota czy coćby System of a down, ale to chyba wszyscy je znaja, mam takie wrazenie
~len9    19.06.2011 @15:37:31
to się cieszę, że choć troche przypadła do gustu domyślam się, ze zbyt wiele osób nie słucha takiej muzyki, zwłaszcza po słoweńsku, ale nie wiedzą co tracą z bardziej mocnych piosenek jak słuchasz to mogę Ci wysłać taką, z tym, że teledysk może Ci zepsuć psychikę http://www.youtube.com/watch?v=VurhzANQ_B0
~len9    19.06.2011 @00:02:54
to ja polecam Siddharta'ę, są genialnie i wokalista jest fajny :D

to jest ich chyba najbardziej znana piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=ZeYpvq41P6E

a to jest moja ulubiona: http://www.youtube.com/watch?v=Rpbf9YAsYNk
~len9    18.06.2011 @20:19:54
oj tam zawsze się ktoś znajdzie i mozna poćwiczyć np. wokalistę Skilleta, jest ładny : to poćwiczysz i oko na cieszysz :P
~len9    18.06.2011 @20:12:40
bo właściwe portrety CI lepiej wycodzą
~len9    18.06.2011 @12:55:05
dziękuje :D
~maniek007    17.06.2011 @15:12:32
Dzięki
~Kociszka    16.06.2011 @09:09:07
Dziękuje za komentarz widzę że sama tworzysz a tak nawiasem mówiąc też uwieelbiam Króla Lwa i Mustanga
Pozdrawiam
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 9 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt